الوپیک (ارسال در کمتر از 3 ساعت)

ما برای مشتریانی که به دلایلی درخواست سریعترین ارسال را دارند روش ارسال الوپیک را فعال کرده ایم. اگر زمان برای شما اهمیت زیاد دارد می توانید نهایتا تا 3 ساعت بعد از ثبت سفارش، کالای خود را دریافت کنید. ساعات کاری این روش فقط در ساعات اداری می باشد بنابراین اگر سفارش خارج از این ساعات ثبت شود و اولین ساعت کاری پیش رو انتقال داده می شود و پس از هماهنگی تلفنی سفارش ارسال می شود.

مدت زمان ارسال از 1 الی 3 ساعت می باشد و در روزهای نامساعد جوی احتمال تاخیر یا حتی عدم ارسال وجود دارد.

در در خارج از ساعت کاری سفارش را ثبت کنید و مبلغ نهایی الوپیک در زمان ارسال سفارس با مبلغ محاسبه شده الوپیک در سفارش ثبت شده همخوانی نداشته باشد ما به تفاوت از طرف گیرنده سفارش باید پرداخت شود.

اگر موقعیت مکانی خود را در نقشه به اشتباه ثبت کنید مبلغ محاسبه شده الوپیک اشتباه حساب می شود و مسئولیت آن بر عهده مشتری می باشد.

– سفارشات خارج از مناطق ۲۲ گانه تهران توسط پست پیشتاز ارسال می شود تا در حداقل زمان ممکن سفارش به مشتری تحویل داده شود. زمان تقریبی با توجه به مقصد بین 1 الی ۳ روز کاری می باشد.

ارسال سریع (پست تیپاکس- تحویل سفارش 1 الی 3 روز کاری)

– تمامی سفارشات که توسط ارسال سریع انتخاب شده اند بوسیله پست پیشتاز ارسال می شود که سریعترین روش پستی میباشد و بسته به مکان جغرافیایی زمان تحویل 1 الی 3 روز کاری می باشد. پس از ارسال سفارش کد رهگیری مرسوله پستی در محیط کاربری و سفارش مربوطه ثبت خواهد شد.
پست تیپاکس
با توجه به ارسال سفارشات شهرستانها از طریق سرویس پست، امکان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملکرد شرکت پست وجود دارد.