قوانین و مقررات مجموعه سیب شمرون
ورود کاربران به وب‏‌سایت  مجموعه سیب شمرون هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های  تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط سیب شمرون به معنای آگاه بودن و پذیرفتن  شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سیب شمرون است.  توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه  شرایط و قوانین سیب شمرون از سوی کاربر است.
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مجموعه ما  منطبق با قوانین جمهوری  اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده  است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در  صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سیب شمرون تغییراتی در  آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق  می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم  ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مجموعه سیب شمرون  اقدام کند. همچنین از آنجا که سیب شمرون یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است،  طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
تعریف فروشنده و شرایط گارانتی
محصولات ارایه شده در وب سایت سیب شمرون از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و برخی از کالاهای ارایه شده شامل گارانتی رسمی هستند و برخی دیگر شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی و برخی دیگر شامل گارانتی ۷ روزه تعویض هستند. شرایط گارانتی رسمی در وب سایت شرکت گارانتی کننده و یا کارت گارانتی همراه کالا درج شده است وسیب شمرون مسئولیتی در زمینه گارانتی این دسته از محصولات ندارد. شرایط گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی و گارانتی ۷ روزه تعویض در صفحه بازگشت کالا درج شده است و طبق قوانین مندرج شده بازگشت کالا انجام می شود..
شرایط ارسال کالا
سیب شمرون بوسیله حامل های پست جمهوری اسلامی ایران (تیپاکس) و پیک موتوری الوپیک یا اسنپ باکس سفارشات را برای مشتریان خود ارسال می کند . شرایط ارسال و زمان لازم برای رسیدن سفارش به دست مشتری در صفحه شرایط ارسال کالا به صورت کامل درج شده است.
شرایط بازگشت کالا
به منظور اطمینان خاطر از خرید اینترنتی خود در سیب شمرون امکان بازگشت کالا مهیا شده است و جزئیات شرایط بازگشت کالا به صورت مفصل در صفحه شرایط بازگشت کالا درج شده است
با توجه به احتساب تاریخ گارانتی کالاهای الکترونیکی خارجی از تاریخ تولیدشان و زمانبر بودن پروسه ترخیص کالا، ممکن است زمان خرید کالا، مدت زمانی از تاریخ گارانتی گذشته باشد.لذا مشتری بایستی قبل از خرید از بخش پشتیبانی استعلام لازم را اخذ و سپس در خصوص خرید تصمیم گیری نماید.
سفارش دهنده کالا بایستی آدرس دقیق محل دریافت مرسوله را هنگام ثبت سفارش وارد نماید. تبعات و هزینه های ناشی از آدرس اشتباه به عهده خریدار می باشد.
در صورت بروز حوادث غیرمترقبه نظیر جنگ، سیل، زلزله، اتش سوزی و … و وقوع هر حادثه ای که ممانعت از وقوع آن در اختیار سیب شمرون نباشد،  موجبات تاخیر، عدم تحویل یا ایجاد خسارت به مرسوله را فراهم آورد، مسئولیتی از این حیث به عهده سیب شمرون نخواهد بود.