آیا خرید حضوری برای مشتریان ممکن است؟
بله .میتوانید به صورت حضوری خرید خود را انجام دهید آدرس فروشگاه تجریش ، میدان قدس ، خیابان دزاشیب ، نرسیده به سه راه فرمانیه ، مجتمع شمرون ،همکف، واحد 2005

در چه ساعاتی میتوانم سفارش خود را ثبت کنم؟
سفارش کالا در تمامی روزهای سال به صورت 24 ساعته امکان پذیر است.

چه اطمینانی برای خرید از فروشگاه آنلاین جانبی وجود دارد؟
فروشگاه سیب شمرون دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است. همچنین دارای جواز کسب معتبر از اتحادیه لوازم خانگی و برقی شمیرانات می باشد.

 آیا کالاهای موجود در جانبی گارانتی دارند؟
بسته به نوع کالا گارانتی ها نیز متفاوت است. در صفحه مخصوص هر محصول نوع گارانتی آن ذکر شده است. برخی از کالاها ممکن است هیچگونه گارانتی نداشته باشند اما تمامی محصولات مشمول بازگشت 7 روزه کالا تحت شرایط معین خواهند شد.

 سفارش مورد نظر چه زمانی به دست من میرسد؟
سفارش های ثبت شده برای شهرستان، تا ساعت 12 ظهر در همان روز ارسال میشود. بسته به شرایط پستی تبپاکس فاصله شهر از تهران حدود 24 تا 72 ساعت از زمان ارسال، کالا به دست مشتری میرسد. سفارش های ثبت شده برای شهر تهران نیز از زمان سفارش بین 2 تا 5 ساعت بستگی به شرایط جوی در روزهای کاری ارسال میگردد.

پس از ثبت سفارش، مبلغ مورد نظر را چگونه پرداخت کنم؟
پرداخت هزینه سفارش به چندین روش ممکن است : 1 – پس از ثبت سفارش به درگاه بانکی متصل شده و از طریق شماره کارت بانکی و رمز عبور مبلغ سفارش پرداخت خواهد شد. 2 – پس از اتمام ثبت سفارش، میتوان با واریز وجه به شماره کارت 6104337881762395 به نام محمدحسین مقدمی از طریق ATM و یا واریز بانکی، پرداخت را انجام داد. 3 – از طریق خرید تلفنی نیز میتوان پرداخت انجام داد، یعنی پس از اینکه از طریق تلفن روند خرید شد، سفارش از طریق پست و یا پیک موتوری ارسال خواهد شد. 4 – خرید به صورت حضوری از فروشگاه سیب شمرون